designРозробка Логотипу

Розробка логотипу для кожної організації – це один із пріоритетних та важливих моментів у створенні унікального бренду, успішному розвитку бізнесу. Розпізнаваний логотип завжди збільшить зацікавленість продуктом, забезпечить його запам'ятовність, сформує певні асоціації.

Така послуга, як розробка логотипу недорого є частиною розробки фірмового стилю і є графічним відображенням образу та основної ідеї організації (продукту). Основна мета створення логотипу полягає у впізнаваності торгової марки, бренду. Лого – це оригінальна скорочена розповідь про місію, цінності фірми та її продукт. Логотип – вказівник бренду, що вважається гарантією високої якості, безпеки та надійності виробника. Він може бути виконаний у вигляді зображення, атрибутики, напису або комбінування цих компонентів.

Основні рекомендації щодо правильного складання логотипу

Логотип на замовлення повинен виконуватись відповідно до деяких правил. Він має бути:

  • Простим, зрозумілим, легким для сприйняття;
  • Доцільним – відповідати сфері діяльності організації;
  • Впізнаваним;
  • Довговічним – не вимагати швидкого ребрендингу, бути актуальним тривалий час;
  • Гармонійним – колірна палітра повинна складатися з невеликої кількості кольорів, що гармонують між собою відтінків у стилі організації;
  • Ідейним – відображення у дизайні виду діяльності компанії, її характерна індивідуальність.

Складові ціноутворення

Ціна логотипу залежить від низки факторів. І розраховується у кожному конкретному випадку окремо. У вартість робіт над  логотипом включаються розробка кількох варіантів.

Замовити логотип, ціна на який є цілком доступною, можна в нашій компанії, де команда досвідчених дизайнерів, бренд-менеджерів розробить його оригінальним та унікальним, створить грамотну комунікацію, сформує репутацію фірми в очах конкурентів та покупців.

Замовити дизайн логотипу у нашої команди – це означає отримати дієвий інструмент просування бренду, підвищити рівень його впізнаваності та зацікавленості, підняти результативність рекламних засобів організації, що на тривалий час виключить необхідність оновлювати візуальні стандарти. >

ЗАМОВИТИ ЛОГОТИП