designСтворення Gif банерів

Сьогодні різні банери вважаються найкращим рекламним варіантом при просуванні продукту на різних веб-ресурсах. Подібна реклама займає лідируючі позиції, тому що дає можливість гарного оригінального оформлення рекламного ролика з метою дедалі більшої зацікавленості та залученості відвідувачів.

Gif банер – це анімація рекламного характеру, що вміщує якусь кількість мінливих з певною періодичністю картинок. Швидкість зміни зображень та їх розташування встановлюються на початковій стадії створення та більше не змінюються.

Навіщо потрібен gif банер?

Анімовані «гіфки» виникли набагато раніше за флеш-технології. Цей вид банера зазвичай використовується при простому сценарії. Малюнки та слогани, що змінюються один за одним, заволодівають людською увагою, при цьому результативніше виконуючи своє головне завдання.

Часто gif банер застосовується для підвищення інтересу до нових продуктів, акцій та ін.

Головним недоліком gif банера вважається занадто великий розмір файлу навіть при застосуванні найпростішого сценарію.

Чим привабливі gif банери?

Як і інші продукти рекламного спрямування «гіфки» мають цілу низку своїх незаперечних переваг:

  • Невисока вартість розробки.
  • Відтворюється на будь-яких пристроях, включаючи мобільні.
  • Посилання може бути індексовано будь-якою пошуковою системою.
  • Виключається можливість блокування флеш-блокерами.

Як замовити gif банер?

Оптимальним варіантом для створення якісної реклами свого майданчика буде виготовлення банера. Для цього найкраще звернутись до наших професіоналів. Хоча gif банер вважається одним із простих видів реклами, його некоректне виконання може максимально знизити очікуваний ефект.

Тільки у наших фахівців можна замовити банер для сайту, здатний згодом привернути увагу користувачів, спонукати їх до дій.

ЗАМОВИТИ GIF БАННЕР