designБрендування сайту

Інтернет брендинг розвивається стрімкими темпами. Брендування сайту – це рекламна кампанія будь-якого продукту (послуги), яка розташовується на задньому фоні, у шапці та нижній частині сайту. Цим активно користуються майданчики з високою відвідуваністю. Цей спосіб настільки затребуваний, тому що бренд - це товарний знак, який користується популярністю серед покупців. Основна мета брендування сайту – зміцнити бренд компанії на ринку.

В основі цього поняття лежить слово «бренд», але спосіб передбачає необов'язкове розміщення брендової складової. Це також може бути просто реклама будь-яких товарів чи інтернет-магазину, які не займаються власним брендуванням.

При розміщенні такої реклами змінюється фонова концепція сайту: колірні рішення, шрифти, шапка та нижня частина сайту. Ці елементи підбираються відповідно до бренду рекламодавця для створення фірмового стилю кампанії. Все це виглядає ефектно і приваблює нових відвідувачів на ресурс, що брендується. Для проведення рекламної кампанії замовити брендування сайту краще. в комплексі з замовленням банерів для adWords .

Наскільки ефективна така реклама?

 Брендування рекламного майданчика подібно до банерного рекламного. Однак такий тип реклами більш ефективніший, тому що приваблює потенційних покупців миттєво.  Мета брендування сайту — сформувати цілісний образ конкретної компанії та пропонованих нею товарів/послуг.

Однією з головних переваг брендування — широке охоплення аудиторії. Брендування сайту є статичною рекламою за сайтом. Не помітити таку рекламу неможливо,  тому що вона розташована по всій ширині заднього фону: зверху, знизу, ліворуч, праворуч. Це збільшує впізнаваність компанії, відвідування її офіційного сайту, продажу.   Це основа довгострокового співробітництва покупців. з вами.  

Брендування сайту завжди помітно і ви створюєте яскравий візуальний ефект. У підсвідомості покупців бренд запам'ятовується тривалий час.  Різні варіанти брендування дозволяють досягти високих результатів. Якщо ваша компанія ще недостатньо популярна, це зовсім не привід не використовувати такий інструмент як брендування сайту. Забрендувавши рекламний майданчик з високою відвідуваністю, Ви направите значний трафік на свій сайт. Додатковий трафік також можна залучити за рахунок реклами на Ютуб за допомогою рекламного ролика.

ЗАМОВИТИ БРЕНДУВАННЯ САЙТУ